30. 8. 2020 16:30 hod Radostice : Rosice B 1:6 (0:3)

Střelci : Macalík Michal

LÍDR SOUTĚŽE NEPONECHAL NIC NÁHODĚ. FANOUŠCI NÁS DOTLAČILI ALESPOŇ K ČESTNÉMU ÚSPĚCHU.TJ SOKOL RADOSTICE –FC Slovan Rosicee1:6 (0:3)Branky: 82. Macalík Michal – 11. Stojan Matěj, 13. Malata Petr, 25. Janda Lukáš, 60. Stojan Matěj, 65. Malata Petr, 82. Navrátil FilipSestava Radostic:David Duchoň – Vašek Večeřa, Michal Žúbor, Jožka Žúbor, Pavel Sádlík – Kuba Johaník, Bohdan Ryšavý (74. Bohdan Ryšavý), Tom Veselý, Radim Dvořák (53. Jakub Kolník), Andrej Mižigár – Michal Macalík⏱1. poločas: Do souboje s vedoucím týmem soutěže jsme nastoupili s novým brankářem Davidem Duchoněm, který nahradil zraněného Luďka Drápala. Hostující tým nastoupil v sestavě i s kanonýrem Petrem Malatou, který má zkušenosti a spoustu střeleckých zásahů z daleko vyšších soutěží. ⚽️Svoji kvalitu prokázal hned v 11. minutě, kdy na pravé straně obešel Vaška Večeřu a nacentroval do vápna, kde se nemýlil Matěj Stojan. ⚽️ Následně ve 13 min. zakončoval krátkým švihem sám a bylo to 2:0. ⚽️Do poločasu se ještě trefil Lukáš Janda a bylo to 3:0 pro hosty. My jsme nepředváděli zcela špatný výkon, ale nebyli jsme nápadití v koncovce a kolem pokutového území. ⏱ 2. poločas:Do druhé půle jsme šli s cílem vstřelit silnému soupeři, alespoň jednu branku. Než k tomu došlo nasázeli nám hosté opět po jednoduchých akcích další 3 góly. Kanára jsme však nedostali díky závěrečnému tlaku, kdy domácí fans posilněni kvalitním mokem nejmenovanZamecky Pivovar Bratcice Bratcice nás hnali dopředu takovým způsobem, že jsme po pasu na Balotelliho a střele k tyči konečně skórovali. Poté následoval další tlak, kdy jsme nejdříve opět Balotellim orazítkovali tyč a následně Míšou Žúborem i lízli břevno. Za odvedený výkon jsme si takový výsledek nezasloužili, kvalita se však prokázala v předfinální a finální fázi, kde byly rosické štiky jako ryba ve vodě.