06. 09. 2020 16:00 M. Bránice : Radostice 3:0 (1:0)

BEZ BRANEK SE VYHRÁT NEDÁ. Z BRÁNIC ODJÍŽDÍME BEZ BODU 😢Fotbal Moravské Bránice – TJ SOKOL RADOSTICE 3:0 (1:0)Branky: 38. Hambálek Karel, 50. Zohner Tomáš, 77. Zohner TomášSestava Radostic:David Duchoň – Jožka Žubor, Michal Žúbor (38. Zdeněk Kuře), Tom Veselý, Pavel Sádlík (66. Michal Kadlčík) – Kuba Johaník (75. Jakub Kolník), Bohdan Ryšavý (54. Andrej Mižigár), Martin Smíšek. Jiří Kadlec jun. – Michal Macalík, Honza Kozel⏱1. poločas: Na perfektně připravený pažit v Moravských Bránicích jsme nastoupili v porovnání s předchozím domácím utkáním s řadou změn. Od začátku utkání jsme ze zadních řad začali praktikovat kombinační fotbal, se snahou řešit situace i v obranné fázi fotbalově. Díky tomu, že jsme dokázali podržet míč, dostávali se i útočníci do řady šancí, z pravé strany zálohy je pak podporoval nováček v základní sestavě aktivní Jirka Kadlec junior. Postupně jsme se dostávali na dostřel domácí svatyně. Bohužel jsme však vypracované šance, zejména Balotellim, buď zakončovali vedle a nebo nad bránu. Krásnou dalekonosnou zdravici předvedl také Honza Kozel avšak projektil skončil opět mimo zařízení. Domácí se také osmělovali a začali hrozit z protiútoků. ⚽️Ve 38 min. musel vystřídat díky svalovému zranění ve spodní části těla kapitán Michal Žubor a chvíli poté jsme inkasovali. Domácí obloučkem vyslali do vápna Karla Hambálka, který padajícím listem přehodil bezmocného Davida Duchoně v naší brance. Jestli se jednalo o offside či naše past zaklapla pozdě, se již nedozvíme. Každopádně do kabin jsme šli s jednogólovým mankem.⏱ 2. poločas:Druhou půli jsme začali opět aktivní hrou, ovšem trefit se mezi tři tyče pro nás byl naprosto neřešitelný problém a když už se zadařilo, tak jsme Honzou Kozlem trefili buď tyč nebo Balotellim domácího strážce branky. A tak jsme byli opět potrestáni, kdy v 50. min. po tanečcích Martina Smíška a neodpískaných faulech na něj, domácí využili brejku a následně nám ukázali jak jednoduše lze situaci v předbrankovém prostoru řešit. ⚽️Například i hokejovým blafákem, kterým Tomáš Zohner upravil na 2:0. Trenér Jirka Holcman poslal na hřiště čerstvé posily z lavičky, ale i přes dále zvýšenou aktivitu jsme nebyli v koncovce produktivní. ⚽️Třetí hřebíček do pomyslného dřevěnného spacáku nám uštědřil stejným způsobem jako při druhé brance opět Tomáš Zohner, 77. min 3:0. Nutno zmínit ještě pár zmatečných rozhodnutí pana pomezního stojícího u laviček. Nejdříve odmával pár autů opačně v náš neprospěch, následně si to žehlil odmáváním ne-offsidů domácích.V držení míče jsme domácí předčili, v koncovce nám však uštědřili jasnou lekci z produktivity.Nezbývá než odčinit nezdary domácí opravou s týmem Moravských Knínic.

PS: Dovolili jsme si využít fotografie pořízené domácím klubem 🙏