23. 8. 2020 17:00 Zakřany : Radostice 4:4 /1:2/

Střelci: Paseka Jan 2x, Mižigár Andrej, Žúbor Michal

Penaltový puntík, zařídil nám bodík! V sadě skví se jara květ, Honza Paseka je zpět ⚽️⚽!TJ Sokol Zakřany – TJ SOKOL RADOSTICE 4:4 (1:2)Branky: 26. Šrámek Adam, 47. Šrajtl Jakub, 69. Šrámek Petr, 74. Šrámek Petr – 18. Paseka Jan, 29. Mižigár Andrej, 86. Paseka Jan, 89. Žúbor Michal (pen.)Sestava Radostic:Zdeněk Kuře – Vašek Večeřa (75. Michal Kadlčík), Michal Žúbor, Jožka Žúbor, Pavel Sádlík – Kuba Johaník, Martin Smíšek, Honza Kozel (83. Filip Krubl), Andrej Mižigár – Michal Macalík, Honza Paseka⏱1. poločas:Zakřany jsou pro Radostice vždy těžkým soupeřem a stejně tomu bylo i tentokráte. Rozcvička před utkáním byla zkrácena díky čekání na povinná prohlášení o našem zdravotním stavu, které v době Covidí sudí vždy rádi uvidí. Nicméně i přes toto zdržení jsme do utkání vlétli ambiciózně a hned v první minutě měl šanci Michal Macalík, který však potvrdil pořekadlo, že po hodech přichází půst 😞 Svoji šanci zakončil vnějším nártem ve stylu „hozené trencle“. ⚽️ Přesto jsme se dostali do vedení, když v 18. min. nestárnoucí Honza Paseka vyrovnal po individuální otočce v malém vápnu. Dále jsme se dostávali do brejků a v 26. min. na rohu velkého vápna jsme vyprodukovali nepřesnou přihrávku, kterou soupěř vystihnul a dostal se do kontr-útoku, kterým Adamem Šrámkem srovnal na 1:1. ⚽️Hned ve 29 min. jsme šli opět do vedení, kdy po důvtipné patičce Michala Macalíka upekl levačkou rohlík do vápna Kuba Johaník a Andrej Mižigár se hlavou k tyči nemýlil. Do kabin jsme tak šli spokojenější.⏱ 2. poločas:Nástup do druhé půle byl z naší strany slaboučký. Místo aktivní hry jsme se nechali soupeřem zatlačit a než jsme se nadáli bylo to 4:2 pro domácí. Z trestného kopu jsme nechali skórovat domácího Jakuba Šrajtla, jehož projektil olízl naši zeď. Poté již přišla na řadu dvojka syn-otec, kdy nejdříve kolem nepříliš dobře postavené zdi zatočil svoji technickou střelu Petr Šrámek senior a pak se po přízemním centru do vápna trefil nositel stejného jména v juniorním podání.Naštěstí jsme se nepoložili, začali se trochu více prosazovat v osobních soubojích, běhat a hrozit v soupeřově šestnátce především zrychlých brejků. ⚽️Chyběl nám však nápad v koncovce, ten přišel až po přihrávce Andreje Mižigára a doklepnutí Honzy Paseky v 86. min. Mezitím promíchal sestavou trenér Jiří Holcmann, který na hřiště poslal Michala Kadlčíka a Piipa Krubla, kteří přinesli čerstvý vítr 4:3 🌬.⚽️ Minutu před koncem základní hrací doby pak uťal v pokutovém území domácí hráč Martina Smíška a ze značky pokutového kopu se utaženou placírkou nemýlil kapitán Michal Žúbor 4:4.Kdybychom v první půli odskočili soupeři více, mohlo to skončit i lepším resultátem, na druhou stranu po otočce domácích jsme měli namále. Utkání jsme tak dovedli k remíze, kterou lze považovat za dobrý bod z venku. Se silným soupeřem jsme odehráli utkání kombinační hrou a v bojovém duchu, to si můžeme přenést do dalších zápasů. Bude však nezbytné dohlédnout na to, abychom nenechávali otevřená okénka v obraně 🥋✊.🚴‍♂️🚴 Dík patří opět našim fanouškům, někteří si cestu zpříjemnili vyjížďkou na kole, což je skvělý nápad i výzva pro ostatní. Takže jedem dál! V neděli nás čeká rezerva FC Slovan Rosice, která v tomto ročníku zatím vede tabulku bez inkasovaného gólu 😯.