3.9.2023 16:30 hod. Radostice : V. Popovice 2:6 (1:4)

Sestava: Petrovský – Kuře (80´ Ševčík P.), Hrdlička, Žúbor J., Ševčík J. – Kolník M., Ryšavý (60´ Žúbor M.), Smíšek, Krubl – Hornoch, Paseka

Branky: Bohdan Ryšavý, Michal Žúbor

Dnes proti nám nastoupil lídr tabulky. Od první minuty bylo znát, kdo je pánem na hřišti. Po rychlých a pohledných kombinacích jsme během 36 minut prohrávali 1:4. Skóre korigoval dalekonosnou střelou Bóďa.

V druhém poločase se hra moc nezměnila. Vyměnili jsme gólmana Amba nastoupil za Ondru. Ani tato změna nebyla neprůstřelnou zdí. V 55. minutě jsme opět kapitulovali střelou Petra Zástěry na 1:5. Možná malinkou naději mohl vykřesat Tučniak, kdy v 67 minutě dalekonosnou střelou po přiťuknutí Honzy Paseky snížil na 2:5. Posléze zahatil veškeré naděje zvednou tým, a to neproměněným pokutovým kopem. Naopak soupeř ještě jednou skóroval na konečných 2:6.

Dnes jsme na soupeře nestačili a po zásluze prohráli. Pokusíme se bodovat venku, proti Opatovicím, které nemaji nejhorší výsledky !!!!