09.09. 2023 v 16:00 Opatovice : Radostice 3:3 (2:1)

Sestava: Ambrož – Kolník J., Žúbor J., Smíšek, Kuře – Kolník M., Žúbor M., Johaník, Kadlec – Paseka, Hornoch

Utkání kde ani jeden z týmu neměl hráčů na rozdávání. Nejdřív jsme nastoupili mi v 10ti, po 20té minute dorazili Honza Paseka, no to jsme již prohrávali 1:0. Pro změnu pro zranění odstoupil domácí hráč a zbytek zápasu dohrávali o 10ti domácí. Nám se herně v celku dařilo vytvořili jsme si plejádu šancí. No zrazovala nás koncovka. Gólově se ujala až penalta, kdy ve vápně faulovali Mateje, a David s přehledem srovnal na 1:1. Po neproměněných mnoho samostatných nájezdů přišel trest v podobě vlastní branky. Kdy si to z rohu hodil do brány Amba a tak daroval domácím gól do šatny.

Druhá polovina bola v stejném duchu. Hráli jsme odzadu a po krátké kombinaci jsme dávali rychlé balóny za obranu. Vypracovali jsme si opět dost šancí. Jedna se ujala, kdy Tučniak vysunul za obranu Davida a ten gólmanovi nedal šanci. Cítili jsme že proti deseti máme navrch. Chtěli jsme tři body a tak postupně vysouvali stopéry. Nejdřív Martina a pak I Jožky. Soupeř hrozil ojedinělými protiútoky, které byli v zárodcích přerušeny. Až na jeden v 87´minutě se domácí kapitán trefil. Naši záchranou byl Zdeněk, který ukázal všem našim střelcům jak se proměňují šance. Krásnou dalekonosní střelou vybojoval v závěru alespoň bodík.