27.8.2023 v 16:30 Zakřany : Radostice 1:4 (1:1)

Sestava: Petrovský – Kolník J., Hrdlička, Žúbor J., Ševčík – Kolník M., Ryšavý (90´Ambrož), Smíšek, Krubl – Paseka (83´ Kuře), Žúbor M.

Utkání jsme začali aktiívně, vypracovali jsme si několik šancí. Ujala se kolmá přihrávka Martina na Honzu, který samostatný nájezd s přehledem proměnil. Domácí se jen zlehka zastřelovali, no muška byla hodně nepřesná, jednou nás zachránilo břevno. No jednou nás přece domácí zaskočili a to po nedůrazném odkopu naši obrany se zmocnil domácí Bareš míče a nedal Ondrovi šanci. V závere měl Matěj ještě samostatný nájezd na gólmana, no s tvrdou střelou si domácí góloš poradil.

Druhý poločas byl v naši režii, jak herně tak i výsledkově. Domácí nemohli trefit zařízení. My jsme nejdřív nastřelili břevno, pak ještě pro offside nebyla uznána Honzovi branka. No v 70.minutě se Honza radoval podruhé. Kdy po tlaku ve vápně se dostal k odraženému míči a dostal nás na vedení 1:2. Devět minut na to se dostal k odraženému balónu Tučniak a zvyšoval na 1:3. V závěru po pěkné kombinaci Kubko – Tučniak – Matej – Kubko, poslední jmenovaný završil na konečných 1:4.

Po zasloužené výhře si odnášíme první 3 body . V neděli budeme hostit dosavadního lídra tabulky – Vysoké Popovice.