Neděle 27.3.2022 v 15:00 Radostice : M. Knínice 0:3 /0:0/

NA ÚVOD JARA JSME POTRÁPILI VEDOUCÍ CELEK TABULKY, BOHUŽEL NAKONEC BEZ BODU15.KOLO III.B fotbalové třídy – NEDĚLE 26.3.2022TJ

Sokol Radostice vs Moravské Knínice 0:3 (0:0)

Branky: 65. Sitař Michal, 76. Traore Mohamed, 86. Sitař Michal

Sestava Radostic: Ondřej Petrovský – Zdeněk Kuře, Michal Žúbor, Michal Kadlčík, Lukáš Tofl – Jozef Žúbor, Jakub Johaník, Martin Smíšek, Jakub Kolník – Filip Krubl, Zdeněk Hrdlička

⏱1. poločas: Proti vedoucímu celku se představili Radostice s novým brankářem Ondřejem Petrovským. Obrana působila velmi kompaktně a nepouštěla hostující do vážných šancí. Naopak velmi dobře zahrozil přízemní střelou Zdeněk Hrdlička a kličkou na dlouhou nohu Filip Krubl. Nutno dodat, že po jedné situaci v pokutovém území hostí měla následovat penalta, píšťalka sudího Haráska však zůstala němá.

⏱2. poločas: V druhé půli hosrté zvýšili obrátky, do 65 min. však neúspěšně obléhali naši svaetyni. Nakonec však přišla branka z testného kopu, kdy míč propadl přs střed vápna až na zadní tyč 0:1. Poté následovala penalta, které se ujal ještě nedávno ligový hráč Zbrojovky Brno Mohamad Traore. V závěru, kdy jsme otevřeli obranu a snažili se o zdramatizování zápasu, přišla třetí branka, kdy se trefil v 86 min. Michal Sitař. Z utkání s vedoucím celkem jsme však odešli se vztyčenou hlavou a vědomím, že s předvedeným nasazením a kolektivní hrou můžeme v příštích zápasech pomýšlet na další body.