19. 9. 2020 15:30 Zbraslav B : Radostice 4:3 /3:1/

K VELKÉMU OBRATU I PŘES ZLEPŠENOU DRUHOU PŮLI NAKONEC V KETKOVICÍCH NEDOŠLO ⬇️FK Zbraslav „B“ – T.J. SOKOL RADOSTICE 4:3 (3:3)Branky:10. Mohelský Ladislav, 21. Střecha Jaroslav, 28. Karpenko Oleksii, 70. Střecha Jaroslav – 43. Johaník Jakub, 47. Kozel Jan, 50. Žúbor Michal (pen.)Sestava Radostic: Luděk Drápal – Václav Večeřa (86. Zdeněk Kuře), Jožka Žúbor, Michal Žubor, Pavel Sádlík – Kuba Johaník, Martin Smíšek, Honza Kozel, Radim Dvořák (65. Filip Krubl) – Andrej Mižigár, Michal Macalík⏱1. poločas Tým Zbraslav „B“ již několikátým rokem hraje svá domácí utkání na hřišti v Ketkovicích. Nejinak tomu bylo i v sobotu 19.června. Již ve 2 min. se do velké šance dostal Michal Micalík, když se protáhnul mezi dvojicí domácích obranců do vápan. Místo střelby placírkou k tyči však volil razanitní variantu, která šla doprostřed brány a do vedení jsme se nedostali, naopak. ⚽️V 10 min. jsme vytvořili krpu v obraně, kterou po protiútoku využil domácí Ladislav Mohelský, 1:0. ⚽️Ve 21. min. po další laxním pokrytím domácích útočníků už to bylo 2:0, trefil se Jaroslav Střecha. ⚽️Aby toho nebylo málo za dalších 7 min. jsme po prohraném hlavičkovém soboji a přiťuknutí na Oleksie Karpenka prohrávali již 3:0. Ještě do poločasu jsme však trošku zapnuli motory a hrozili z rohových a trestných kopů.⚽️ Kýžená branka nakonec přišla v 43. min., kdy po Smíšek Martin s Michalem Žúborem , Kubem Johaníkem, pronikl přes domácí obranu poslední jmenovaný a domácího brankáře obešel hokejovým blafákem a zasunul do prázdné branky, 3:1.

⏱2. poločas: Do druhé půle jsme vlétli jako vítr a již po 5 min. bylo srovnáno. ⚽️ Nejdříve po rohu Radima Dvořáka podrážkou zamířil do sítě Honza Kozel, 3:2. ⚽️Následně pak po faulu na Michala Macalíka se z penalty nemýlil Míša Žúbor, 3:3V této fázi jsme měli hodně navrch a vypadalo to, že dokonáme obrat. Zapomínali jsme však na zadní vrátka. Za což jsme nakonec pykali. Nejdčříve domácí neproměnili penaltu, následně předvedl skvělý zákrok Luděk Drápal, když u pravé tyčky vytáhl nebezpečnou přízemní střelu. ⚽️Varování jsme však nebrali vážně a tak jsme byli v 70 min. Jaroslavem Střechou potrestání, po závaru dokázal míč protlačit pod Luďkovou rukou, 4:3. Závěrečný tlak bohužel skončil příjezdem rychlé záchranné služby 🚑, kdy po našem rohu ve snaze zabránit protiútoku domácích potáhl Michal Macalík domácího hráče za ruku a ten si v plné rychlosti po pádu narazil žebra.To byla tečka za utkáním, ve kterém jsme měli nakročeno k velkému obratu, který se však nepodařil a tak na další body čekáme neúspěšně již 4 utkání 😢