13. 9. 2020 v 16:00 hod. Radostice : M. Knínice 0:1 /0:0/

BODÍK ODVÁL VRTULNÍK 🚁😢 ZDRAVÍ JE NĚKDY PŘEDNĚJŠÍ 🙏. TJ SOKOL RADOSTICE – SK Moravské Knínice 0:1 (0:0)Branka dle zápisu: 95. Jaromír ŠirůčekLuděk Drápal – Jožka Žúbor, Michal Žúbor, Tom Veselý (79. Bohdan Ryšavý) , Pavel Sádlík – Kuba Johaník, Martin Smíšek, Honza Kozel, Jiří Kadlec jun. – Andrej Mižigár, Michal Macalík (79. Michal Kadlčík)⏱1. poločas: První půli zápasu s papírově silnějším soupeřem jsme zahájili velmi poctivou hrou a se snahou o postupný přechod do útoku. To se nám i dařilo a předváděli jsme líbivý celoplošný a kombinační fotbal. Zhruba ve 20 min. pronikal z pravé strany do malého vápna Michal Macalík, přičemž mu podrazil nohy hostující hráč. Píšťalka rozhodčího Miroslava Pindeše však zůstala zcela nepochopitelně němá 😕. Přízemní jedovkou pak ještě zahrozil Honza Kozel. Při dalších pokusech nám chyběl nápad, narážečka či přesný centr do vápna. Obrana však fungovala velmi kompaktně a tak jsme ani hosty k ničemu v první půli nepustili ✋. ⏱2. poločas: Do druhé půle jsme šli s výhodou útočení směrem ke kiosku, kde se hostujícím týmům hraje tradičně velmi těžce. Postupně jsme se dostávali čím dál hlouběji do vápna hostí. Lahůdkou byl po rohu z pravé strany projektil Honzy Kozla, který si před střelou situaci dobře nakrokoval a směřoval volejem k tyči, jeho ránu však hostující brankář Tomandl vyrazil. Následovaly nebezpečné hlavičky po našich rozích. Při jednom z průniků do vápna byl hostující obranou uťat jako mladá břízka Jirka Kadlec jun. a světe div se, opět se nepískalo 😡. Když už to vypadalo, že soupeře definitivně přimáčkneme přišla 84 min. a s ní i nešťastný souboj hostujícího Martina Dančáka s Jožkou Žúborem, po kterém s úrazem v oblasti krku upadl na trávník. Vzhledem k dávivému stavu a zimnici došlo po konzultaci se záchranným sborem k přivolání záchranného vrtulníku 🏥. Než však rychlá pomoc dorazila na Sirotek, dal rozhodčí pokyn k dokončení zápasu, s tím, že musel nastavit čas o dobu, po kterou byl zápas přerušen. Hostující ve snaze zabojovat i za zraněného spoluhráče, vrhnuli své síly do útoku a vynutili si roh. Po něm nebezpečně pálil po zemi kapitán hostí a Míša Žúbor ve snaze zblokovat střelu píchl šídlem do míče tak nešťastně, že kulatý nesmysl zamířil k naší levé tyči. Sudí dovršil svůj hattrick pochybení tím, že za střelce branky uvedl hostujícího hráče, který s touto akcí neměl co do činění. Soupeře jsme po inkasované brance ještě znovu zatlačili před vlsatní branku a v pokutovém území vytvořili pořádnou trmu vrmu, vstřelit branku nám však nebylo souzeno.Následně zápas ukončil přílet rychlé záchranné služby, při kterém sudí zápas ukončil 🚁. Po zápase jsme zjištovali stav zraněného hráče, který po ošetření ve FN Brno, ještě týž večer opustil prostor nemocnice k domácí léčbě. Přejeme brzké uzdravení a nejlépe návrat na zelený pažit ✊.