17.6.2023 17:30 Radostice : Bránice 0:3 (kontumačně)

Sestava: Petrovský – Tofl, Hrdlička, Kadlčík, Kolník – Krubl, Žúbor J, Smíšek, Johaník – Žúbor M., Hornoch

Poslední utkání jsme nezačali dobře. Již v úvodních 10ti minutovce jsme po vlastních chybám prohrávali 0:2. Výsledkem bylo vyloučení Šneka, který neunesl křivdu po neodpískaném okopávaní a za oplacení šel předčasně pod sprchy. Na jeho místo šel záložník Filip, který jeho první obranný zákrok byl penaltový 0:3.

Soupeř se s výsledkem smířil a naopak my, i když o deseti, jsme přebrali iniciativu a kupodivu nad favoritem v duelu jsme byli lepší. Odměnou byl krásný gól Davida Hornocha 1:3.

V druhé polovině jsme chtěli zdramatizovat utkání. Co se nám povedlo, ale ne úplně v pravém slova smyslu. Začali jsme komentovat výroky sudího, narůstala frustrace a vyvrcholilo to situaci v 80 minutě, kdy hostující hráč oplácel po odpískaném faulu, a po zásluze nebyl potrestán. Naopak na upozornění našim hráčem, proč ho taky nevyloučí, obdržel Michal druhou žlutou kartu a za odměnu vyloučil jeho. Zkáza byla dokonána, Michal vzal sudímu karty a zápisníček a hodil mu je na zem. To je dle pravidel inzultace sudího a zápas byl tak předčasně ukončen a zápas kontumovaný.

To je závěr jaký asi nikdo nechtěl, my se musíme z těchto chyb poučit. A umět se povznést i nad chybami rozhodčích, či už jsou úmyslné nebo nikoliv. V zápase, kde o nic nešlo, jsme přišli o dva hráče na 6 a 7 zápasů, samozřejmě to pocítila i naše pokladna.