31. 3. 2024 15:30 Hod. Radostice : Zakřany 3:0 (0:0)

⚽️⚽️⚽️ HODY, HODY MÁME 3 BODY. VELIKONOČNÍ VÝHRA NAD ZAKŘANY 🐣

TJ Sokol Radostice – TJ Sokol Zakřany 3:0 (0:0)

Branky: 51. Jakub Johaník, 54. Michal Macalík, 58. Michal Žúbor

Sestava Radostic:

Ondřej Petrovský – Zdeněk Kuře, David Hornoch, Zdeněk Hrdlička, Filip Krubl – Jakub Johaník, Bohdan Ryšavý (75. Roman Čejka), Martin Smíšek, Jiří Kadlec jun. – Jan Paseka (55. Michal Žúbor), Michal Macalík (64. David Kuře)

1.poločas 📣

Na Boží hod velikonoční přivítali Radostice soupeře ze Zakřan s cílem potvrdit bodík z utkání v Mělčanech. Sestava se drobně proměnila z důvodu zranění či disponibility hráčů. Do utkání Radostice vstoupily dobře a postupně začaly obléhat branku soupeře. Domácí hrozili ze standardních situací, rohových kopů či centrů do vápna. V koncovce však chyběl klid, správné zpracování míče, či větší přesnost. Vzhledem k dobré práci obrany domácích se hosté do protiútoků také příliš nedostávali a tak první půle skončila smírně bez branek.

2.poločas 📣

Na začátku druhé půle prodribloval po pravé straně do hostující šestnáctky Jirka Kadlec jun. a na malém vápně našel Kubu Johaníka, který ač tísněn tentokráte ve správném postavení odšpuntoval Velikonoční speciál, 51 min. 1:0 ⚽️. Hned 3 minuty na to posunul míč ze středu hřiště Honza Paseka na Balotelliho a ten prostřelil brankáře hostí podruhé, 54 min. 2:0 Michal Macalík ⚽️. Desetiminutovka snů pokračovala, když stříleným trestným kopem našel Bohdan Ryšavý „hlavičkovou obludu 👾Michala Žúbora a ten sťukl míč k levé tyči hostí, 58.min 3:0 ⚽️ a bylo vymalováno. Následně domácí měli ještě další šance, které se však již proměnit nepodařilo.

Za zmínku stojí velmi dobrá hra domácí obrany, která kombinační snahu hostí ve středu pole dokázala pustit zpravidla jen na úroveň velkého vápna. Tým si tak připisuje ceněnou nulu na kontě inkasovaných branek.

Poděkování patří domácím fanouškům za podporu včetně závěrečné děkovačky, která nesměla chybět.

V dalším kole zajíždí Radostice na půdu vedoucích Vysokých Popovic, přičemž utkání se odehraje již v SOBOTU 6.4. v 15.30 hod.