STŘÍDALI:
César Vašek - /Smejkal Roman/,  Heloňa Pavel - /Pavlů Staňa/
  ---

report alla Zuzka:
   I přes otřesně betonový povrch na hřišti v Němčicích bylo v zápase proti Řeznovicím z průběhy hry  jasné, kdo by měl být vítěz.
   Soupeř ohrozil naši branku 2x v úvodu. Jednou, když vystřelil ze středné vzdálenosti a Aťa vytlačil na břevno, a podruhé když útočník nedokázal trefit branku po dorážce do odkryté branky!!! Poté se ve směs už Aťa pouze koukal a nudil. Hru jsme převzali do našich rukou. Po několika našich šancích však první poločas skončil bez branek.
    Na začátku 2. poločasu se už zdálo, že se štěstí prolomilo, když se na malém vápně soupeřovi branky objevil Chajda, který se sám divil, když míč skončil vysoko nad.
     Konečně, ale do slova začalo pršet štěstí, když se k zakončení dostal střídající Pavouk a 1:0 aspoň trochu uspokojilo naše zmoklé fanoušky. Trenér ještě udělal pár posunů v sestavě a to se vyplatilo. Michal Žúbor se posunul do středu zálohy a zvýšil skóre na 2:0, které zůstalo konečné.

report alla Jirka:
   V neděli nás na domácím hřišti čekal soupeř, který na jaře stejně jako my neztratil ani bod. Zápas začal naším náporem, který korunoval v 7. minutě Pavouk. O několik minut později se soupeř poprvé dostal do blízkosti naší branky a hned z toho byl pokutový kop po faulu Chajdy na soupeřova útočníka a vyrovnávací branka.
   Ani náhodné vyrovnání nezastavilo naši úto
čnou hru. Výsledkem byla dvě nastřelená břevna soupeřovy branky a hlavně druhá branka Pavouka po samostatném úniku z poloviny hřiště. Ačkoli se první poločas hrál převážně na polovině Nové Vsi, hrozili hostující hráči rychlými protiútoky, takže vedení jsme udrželi díky Aťovým pohotovým zákrokům a několika včasným vyběhnutím.
   V druhém polo
čase se hra v poli vyrovnala. Našim hráčům vyhovovala otevřená soupeřova obrana a prosadili jsme se střelecky. Třetí branku dal Tomáš Loder po úniku Michala Záhumenského, čtvrtou branku přidal Joža Žúbor z trestného kopu a skóre uzavřel Dalibor Řehák.
   P
řesvědčivé vítězství je tentokrát výsledkem výborné hry celého mužstva, protože soupeř byl opravdu kvalitní a nebezpečný.

Žúbor Jozef

V neděli nás čekal na našem hřišti soupeř z Želešic ,který minulý týden rozdrtil vedoucí Mor. Bránice.
Utkání pro nás nezačalo vůbec dobře. V 7. minutě byl stav 0-2. Nejprve se hosté trefili přesnou hlavičkou a o chvíli později z přímého kopu. Naši kluci však nesložili zbraně a pokoušeli se s tímto stavem něco udělat. Dvakrát zvonilo břevno soupeřovy branky, ale nakonec jsme se dočkali, když Tomáš Loder přehlavičkoval brankáře. Ještě do přestávky se podařilo vstřelit gól Chajdovi a bylo vyrovnáno.
Po přestávce jsme začali náporem a výsledkem byla Prďova střela, která znamenala obrat a naše vedení. Poté nás hosté zmáčkli a vytvořili si tlak a spoustu šancí. My jsme hrozili z brejků a snažili jsme se pojistit naše vedení, takže se hrál výborný fotbal. Musím pochválit celé mužstvo za obrovskou bojovnost a morálku.Byla to prostě paráda.

report alla Jirka :

K prvnímu jarnímu utkání na domácím hřišti k nám přijel soupeř, se kterým jsme měli v posledních zápasech problémy a se kterým jsme na podzim prohráli na jeho hřišti 2:3. Tentokrát však přijelo Troubsko v jiném složení, pouze s 11 hráči a s kvalitou nesrovnatelnou s podzimním vzájemným zápasem.
V našem týmu nastoupil v základní sestavě Lukáš Musil a byl u zrodu první branky už v 7. minutě, kdy uvolnil Dalibora Řeháka a ten nabídnul gólovou přihrávku Radimovi Dvořákovi, který nezaváhal a otevřel skóre. Ve 26. minutě si Dalibor a Radim role vyměnili a Dalibor dal na 2:0. Ve 33. minutě skóroval Tomáš Urban po přihrávce Michala Záhumenského a na poločasový výsledek 4:0 upravil hlavou Pavel Heloňa po rohovém kopu Radima Dvořáka.
       Do druhého poločasu nastoupil Roman Smejkal a zařídil pátou branku po přihrávce Michala Záhumenského. Druhý poločas byl přehlídkou našich zahozených šancí, vypadalo to, že naši hráči už nechtějí soupeře více „trestat“. Až v posledních pěti minutách zápasu, kdy hostující hráči, kteří dohrávali o deseti, již rezignovali, jsme vstřelili další branky. Nejdříve Radim přidal svou druhou branku po přihrávce Romana Smejkala, který vzápětí přidal další branku po přihrávce Pavla Heloni. V 90. minutě přišla velká chvíle našeho brankáře Ati, který se celý zápas v brance nudil. Rozhodčí odpískal pokutový kop po faulu na Tomáše Urbana. Hlasité přání fanoušků vyslyšel trenér a poslal na exekuci penalty Aťu, který prudkou ránou uzavřel skóre na 8:0.
V tomto utkání jsme podali spolehlivý výkon, který ale není možno přeceňovat, protože soupeř žádnou kvalitu neprojevil.

10. KOLO HRANÉ DNE 24. 10. 2010

Žúbor M./Heloňa/, Dvořák Ro./Žúbor M./, Dvořák Ra., Urban T./Heloňa/, Žúbor M.,  Žúbor M./Urban T./, Řehák D./Pavlů S./, Pavlů S./Dvorák Ro./, Urban T./Žúbor M/, Urban T./Dvořák Ro./, Heloňa P./Urban T./

8. KOLO HRANÉ DNE 10. 10. 2010

Žúbor Jozef/Žúbor Michal/, Dvořák Radim/Heloňa Pavel/, Heloňa Pavel/Dvořák Radim/, Dvořák Radim/Heloňa Pavel/, Řehák Dalibor/Žúbor Michal/,
Žúbor Jozef
/Urban Tomáš/
STŘÍDALI:
Tofl Lukáš - /Pavlů Staňa/,
Žúbor Michal , Řehák Dalibor

V neděli nás čekalo na našem hřišti silné mužstvo Modřic. Po minulém kole , kdy jsme prohráli po špatném výkonu v Budkovivích jsme potřebovali nutně bodovat.
Utkání jsme začali náporem , ale celé mužstvo působilo ospalým dojmem.Nedařilo se nám vytvořit si nějakou kloudnou šanci a vypadalo to , že navážem na poslední nevýrazné výkony.Hosté hrozili z brejků a některé byly hodně nebezpečné.
Druhý poločas ,to byl fotbalový sen.Běžela patnáctá minuta a na ukazateli skore stálo 4-0. Nejprve se trefil Joža Žůbor , na 2-0 dával Radim , po něm se trefil Pavel Heloňa a opět Radim. V tu chvíli to byl fotbal plný nápadů,narážeček a nasazení. Na 5-0 zvyšoval Bořek. Poté se hostům podařilo snížit , ale to nás nemohlo rozhodit.Na konečných 6-1 upravil skore svou druhou brankou Joža .
Následující kolo zajíždíme na utkání podzimu do Moravských Bránic a budeme věřit , že se nám podaří navázat na dnešní výkon

Urban Tomáš

V neděli přijelo na naše hřiště mužstvo Řeznovice „B“. Kdo si myslel,že to bude jen otázka skóre tak se šeredně mýlil.
Utkání jsme začali aktivně , ale nemohli jsme se dostat do žádných šancí. Naše úniky po křídlech a následující centry končily všechny v rukavicích hostujícího brankáře. Když už se nám ho podařilo překonat skončil míč na tyči. Neujalo se ani několik rohů a tak se šlo do kabin za stavu 0-0.
Do druhého poločasu vstoupili hosté velmi aktivně, ale bez nějaké koncovky. My jsme se dostávali do šancí po rychlých kontrech. Nejprve se řítil na brankáře Radim a nedal. Po chvíli to stejné v podání Bořka ale ten přestřelil. Dvacet minut před koncem jsme kopali roh, na který si nejlépe vyskočil Pedál a zavěsil. Do konce zápasu jsme stihli trefit ještě jednou tyčku a tři body jsou zase doma.To zas byly nervy!!!

Urban Tomáš Řehák Dalibor   Dvořák Roman

V sobotu jsme hostovali na horké půdě v Nové Vsi, kde se nám tradičně nedaří.
   Utkání začalo jako ve snu. Hned v první minutě jsme kopali roh a hlavou se přesně trefil Jirka Nešpůrek. V patnácté minutě uvolnil Radim krásnou uličkou Michala Záhumenského a ten sám proti gólmanovi chladnokrevně zakončil k tyči 2-0. Celý zbytek poločasu jsme předváděli útočný fotbal a vypadalo to ,že skóre bude narůstat v náš prospěch, ale branka už bohužel nepadla.
      Druhý poločas začali naši velice pasivně a bylo to vyloženě čekání na gól v naší síti. Ten na sebe nenechal dlouho čekat a bylo to 1-2. O chvíli později bylo ještě hůř, když domácí z penalty za ruku vyrovnali na 2-2. Naštěstí kluci včas zvedli hlavy a začali znovu hrát svou hru. Zasloužená odměna přišla patnáct minut před koncem. Roman Dvořák našel na vápně Michala Z. ,ten přiťukl Michalu Ž. a náš kapitán přesnou střelou k tyči stanovil konečné skore 2-3.

4. KOLO HRANÉ DNE 12. 9. 2010

BRANKY:
Dvořák Radim 2x,  Heloňa Pavel
STŘÍDALI:
Tofl L. - /Pavlů S./, Záhumenský M. - /Gric P./,
Nešpůrek Robert

V neděli odpoledne jsme přivítali „béčko“ Ořechova a potřebovali jsme naplno bodovat.
   Utkání začalo našim náporem a brzy jsme se dočkali. Radim nedal z pravé strany gólmanovi šanci a po zemi ho prostřelil. Hosté se dostávali před branku domácích jen sporadicky, ale stačil jeden roh, přesná hlava a bylo vyrovnáno. Naši se dál snažili a některé šance vyloženě volaly po gólu. Těsně před přestávkou se po velkém závaru ve vápně Ořechova nejlépe orientoval Pavel Heloňa a do šaten jsme šli za stavu 2-1.
   Druhý poločas byl z naší strany zbytečně nervózní. Kazili jsme přihrávky, ztráceli míče ve středu pole a koncovku řešili neuvěřitelným způsobem. Hosté toho málem využili, když si vytvořili dvě jasné tutovky. Naštěstí udeřilo na druhé straně. Radim obešel hostujícího stopera a nádhernou křižnou střelou stanovil konečný výsledek
3-1. Poté už jsme zápas v klidu dohráli a důležité jsou tři body.