22.9. 2019 15:30 hod M. Knínice : Radostice 3:4 (2:1)

Střelci : Kozel Jan, Urban Tomáš, Krubl Filip, Žúbor Michal

Sestava:

Drápal Luděk – Urban Tomáš, Veselý Tom, Žúbor Michal, Tofl Lukáš /Žúbor Jozef/ – Dvořák Radim, Krubl Filip, Kadlčík Michal, Sádlik Pavel – Kozel Jan, Macalík Michal

Report:

Do Knínic jsme přijeli ve velmi okleštěné sestavě. Do pole v základu nastoupil zraněný Filip a na lavičce byl pouze taky zraněný Jožka. Aby vše bylo dokonáno tak ještě v 1. poločase se zranil Šnek.

Soupeř byl od začátku hbitější, my jsme hrozili z protiútoků. Jeden takový se ujal, kdy Balotelli utekl po levé straně, nabil nabíhajícímu Honzovi a za pomoci domácí obrany Honza propasíroval míč na do sítě 1:0. Dlouho jsme nevedli. Domácí záložník utekl po pravé straně a naservíroval nepokrytému útočníkovi do prázdné 1:1. Domácí byly celý poločas lepší. Mnohokrát nám pomohl v brance Luděk, často ztroskotala domácí koncovka. No v 40. minutě po zahraném signalu po rohu jsme obdrželi gól do šatny. 2:1

O přestávce trenér udělal rošádu v středových řadách. Zraněného Filipa ze středu zálohy poslal postávat do útoku a stáhl Honzy. Tučniak si vyměnil místo v středě zálohy s Michalem Kadlčíkem. Vyztužený střed zálohy eliminoval domácí zálohu a začali jsme tvořit hru i dopředu. Hlavně všude přítomný Honza Kozel byl k nezastavení, vyhrával souboje a tvořil hru. V 48. kolmice na Balotelliho, který pronikl do vápna. ten byl zastaven pouze za pomocí faulu ve vápně. Nařízenu penaltu Chajda proměnil a srovnal na 2:2. Hra byla nahoru dolů. Domácí byli malinko lepší . Po individuální akci v 60.minutě, kdy domácí Trtílek prošel jako máslem přes naše 4 hráče a přesnou střelou k tyči nedal Luďkovi šanci. My jsme kontrovali za 5 minut. Tučniak si vyměnil s Honzem míč, Honza z jedné vysunul Filipa, který si prvním dotykem dal míč do strany a srovnal na pro nás přijatelnou remízku. Domácí se snažili zvrátit výsledek my jsme se těšili na závěrečný hvizd. No pravidlo nedáš dostaneš vytrestalo domácí. Když Luděk vytěsnil střelu na břevno a domácí zahodili par dobrých střeleckých příležitostí, přišel nás trest. V 85. minutě Honza zahrával rohový kop, který přesně posadil Tučniakovi na hlavu, který překonal domácího gólmana na konečných 3:4. Domácí se již na nic nezmohli

Dnes nevyhrál lepší tým ale šťastnější. My jsme šli štěstíčku naproti a i s okleštěnou sestavou jsme dokázali srovnat krok agilnímu mužstvu z Knínic. Kluci byli odměněni za bojovnost a poháněny našimi fanoušky, kterí nelenili a přijeli nás podpořit i na venkovní hřiště.

V neděli nás čeká naspeedovaný tým mladíčkov z Rosic, který za poslední dvě kola nastřílel soupeřům 16 branek. Přijeďte nás podpořit.