Místo konání: Tenisový kurt za sokolovnou

Vstupné: 200,-Kč

Předprodej: Obecní úřad Radostice.

SHRNUTÍ SEZÓNY

Očekávání bylo veliké, i když sen o postupe se nenaplnil, nemožno tuto sezónu hodnotit jako neúspěch.
    Je nutné říct, že už druhým rokem bojujeme o špici   tabulky, že budíme u soupeřů respekt a někdy i bavíme oko diváka pohledným a bojovným fotbalem.
    Zapracovali se do sestavy i nový hráči jako staronový hráč Žanek, obranná zeď Gabo, pomohli nám Martin i Aleš, za co jim  patří dík. V závěru jsme doplatili na  marodku, kdy jsme dohrávali bez kanonýrů Pavoučka a Radima, kteří  nastříleli po 14 branek a stali se tak  nejlepšími střelci našeho týmu. Je smutné, že kádr v závěru nedoplnili hráči, kteří počas sezóny neměli tolik prostoru na hřišti, no při absenci  několika hráčů se mohli ukázat jako platní hráči našeho kádru. Jako veliké negativum sezóny je  účast na tréninku, která byla více jako fatální. Toto je  dle mého názoru jediný důvod proč jsme skončili "až" na třetím místě tabulky. Bohužel i ve 4. třídě je nutné trénovat. Pozitivní je zvýšená morálka, kdy jsme neobdrželi ani jednu červenou kartu jako po minulé sezóny.
Vzpomenu ještě pohárovou účast FAČR, kde jsme se probojovali do semifinále, ve kterém jsme prohráli až na penalty s okresní Zbraslaví.
     V závěru bych chtěl poděkovat realizačnímu týmu, trenérovi, sponzorům a divákům za dobře odvedenou práci. Bez Vás by RADOSTICKÝ fotbal neexistoval.

Těším se na další sezónu zdraví
                                        Michal kpt.

nová ves : radostice 3:3/2:1/
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 09.6.2012

V Nové Vsi se jen tak lehce nevyhrává o čem jsme se přesvědčili na vlastní kůži. Je pravdou, že jsme se ujali  vedení brankou Bořka no do poločasu jsme ještě dvakrát inkasovali. /2:1 pro domácí/
   Po přestávce jsme chtěli obhájit papírové předpoklady našeho týmu a konečně jsme začali bojovat. i napriek tomu, že jsme přebrali iniciativu tak jsme opět inkasovali /3:1/. No my jsme nesložili zbraně, dali jsme se do ofenzívy, vytvořili si tlak a po zásluze i nějaké góly. Napokon se nám podařilo pouze vyrovnat /3:3/, na výhru nám už nezbyl čas. Je nutné poděkovat celému týmu za bojovnost v tomto zápase.

radostice : židlochovice  4:2/1:0/
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 03.6.2012

Židlochovice mají v mančafte celou řadu kvalitních fotbalistů, no až příliš se někteří věnovali konverzaci a zapomněli, že platnější by bylo dát energii do samotné hry.
   My jsme se ujali vedení díky Radimovi po dlouhém autu do vápna. /1:0/ Hosté ovládali střed hřiště a kolmými přihrávkami se snažili být nebezpečný.
     V druhé půlce hosté vyrovnali na 1:1 po drobném zaváhání obrany. No my jsme odpověděli kombinaci Bořka a  Chajdi /2:1/ Poté skóroval z voleje rozběhnutý Jóža po nahrávce Radima. /3:1/ Hosté dali ještě kontaktní gól, díky důrazu po přímém kopu z dálky. Uklidňující gól na 4:2 vstřelil opět Prďa.

přísnotice : radostice  3:1/1:0/
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 27.5.2012

Na utkání s lídrem tabulky jsme se sháněli na poslední chvíli. Mnoho zranění a pracovních povinností způsobilo, že jsme museli povolat posily, které fotbal již aktivně nehrávají.
    To ale asi není problém jenom našeho týmu, tak to nemá cenu moc rozebírat. Soupeř byl živější, měl více ze hry a zaslouženě po poločase vyhrával. Aby toho nebylo  málo, tak v úvode 2. poločasu se zrazil Prďa s domácím gólmanem   a utkání také nedohrál. Domácí přidali ještě dva góly a bolo vymalované. My jsme skórovali z penalty, po kombinaci Jožka, - Michal a Martin, kterého ve vápně faulovali.

radostice : d. kounice  0:1/0:0/
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 20.5.2012

V utkání s Dolníma Kounicama nám jednak chyběl střelec Pavouček, který jako jediný se v posledních  zápasech nemýlí v koncovce, a taktéž nám chybělo srdíčko a hlad po vítězství.
   Soupeř byl důraznější v osobních soubojích, a chtěl hrát. My jsme alibisticky čekali a věřili, že to vítězství přijde samo.   Opak byl pravdou  i když v druhém poločasu jsme hráli pouze na jednu branku soupeř po standartce z 35 metrů svým důrazem rozvlnil naši síť a tak dokonal naše trápení. Teď hrajeme s lídrem tabulky a  pokud  nezlepšíme  náš výkon, tak odejdeme z Přísnotic s výpraskem.

radostice : modřice B  1:0/1:0/
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 13.5.2012

Do Radostic dorazil záložní mančaft Modřic posílený o playery z Ačka.
    Kvality bylo vidět, no s radostickým terénem si soupeř nevěděl rady. Jako jediný rozvlnit síť Pavouček, kteří střelu Joži tečoval tkaničkami, čím zmátl i modřického gólmana. Dnes nevyhrál lepší tým, no tři body jsou doma.

troubsko B : radostice  0:2/0:1/
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 05.5.2012

Do Troubska jsme dorazili snad v nejsilnější sestavě.
     No na hřišti to tak nevypadalo, soupeř byl všude o krok rychlejší a výborně kombinoval. Je neuvěřitelné,    že tento mančaft je na chvoste nejnižší soutěže, otázkou je jak posílili  z A mužstva.  No pravdou je že jsme nevěděli kam dřív skočit. hráli jsme pouze na brejky , z kterých jsme vytěžili jeden gól a to po kombinaci Bořek, Pavouk a zakončovatel Rogalo.
    Do druhé poloviny trenér poslal čerstvé sily a hra se rázem vyrovnala. Pavouček se vysunul do útoku a dělal soupeřovi velké problémy. Jedna z kombinací Pavouk a Jožka rozvlnila síť. Kvalitní projev soupeře pokazil opakovaně faulující a diskutující hráč    č. 7, kt. obdržel červenou kartu. Poté jsme zápas dohráli v poklidném tempu.

Radostice : Zbraslav A 1:1/1:1/3:4pen.
semifinále okresní pohár  FAČR   01.5.2012

Do Radostic zavítal mančaft, který hrá  o špicu okresního přeboru.
   Prvních 30 minut jsme hráli vyrovnanou partii soupeř se dostával do vápna nákopy přes rychlých krajních hráčů, no v koncovce byli bezzubí. Naopak my jsme skórovali po hlavičce Chajdíka. Posledních 15 minut prvního poločasu nás soupeř zmáčkl a i z toho těžil. Nejdřív neproměnil penaltu, no po několikáté  standartce soupeř hlavou skóroval. /1:1/
     V druhé půlce se snažil soupeř strhnout výsledek ve svůj prospěch, no jejich koncovka byla žalostná. My jsme hrozili z brejku no ani my jsme nedokázali překonat gólmana. Na pokutové kopy se soupeř již nemýlil postoupil do finálového boje okresního poháru FAČR.

radostice : budkovice 2:2/2:0/
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 29.4.2012

Opět jsme natrefili na Budkovice a opět jsme nezvládli závěr utkání respektive druhou půlku.
    Hned jsme se ujali vedení dvěma brankami   Pavoučka. Soupeře jsme k velkým šancím nepouštěli ba naopak jsme ještě pár šancí nedali.
    Do druhé poloviny jsme šli s tým, že budeme poctivo bránit a využívat nějaký ten brejk.   Opak bol pravdou už do 50té minuty jsem inkasovali a pak Budkovice i srovnali. Pak jsme měli ještě jednu tutovku, kdy šel Bořek sám na brankára no gólman akci zneškodnil. Do konce utkání jsme byli už jen bezzubí a tak utkání skončilo pro naše zklamání remízou!!!

řeznovice B : radostice 1:3/1:2/
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 22.4.2012

Na vlastní kůži jsme se již párkrát přesvědčili, že z Řeznovic se body jen tak lehko neodvážejí.
     No v úvodu utkání jsme přebrali iniciativu a  tvořili hru. Nebáli jsme se kombinovat a to nám přineslo i zasloužené góly. Nejdřív se trefil Bořek po krásným uvolnění od Jóži a pak do poločasu ještě skóroval Pavouček. Soupeře jsme k ničemu nepustili až na jedinou chybičku v obraně kdy soupeř hned trestal 1:2.
     O poločase Řeznovice prostřídali běhavé hráče a začali si nakopávanýma míčama vytvářet nepatrný tlak. K překvapení jsme ale mi rozvlnili síť /opět Pavouk /1:3/. My jsme se přizpůsobili  hře soupeře a také jsme už nakopávali  balón na naše rychlé útočníky. Na skóre se ale již nic nezměnilo a my jsme si odvezli cenné tři body!

radostice : m. bránice b 3:0/3:0/
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 15.4.2012

V neděli jsme hostili  záložný mančaft Moravských Bránic.  Prvních 20 min. jsme se dobře pohybovali a kombinovali. Podařilo se nám i skórovat kdy se 2x hlavou trefil Pavouček. Po té jsme polevili a dovolili soupeři si vytvořit i nějakou šanci. No  my jsme byli ti, kteří rozvlnili síť a to konkrétně Chajda na 3:0
    Druhá půlka byla již v naší režii. Hrálo se  na soupeřové půlce, a jako  palič a "opravdový zakončovatel" se ukázal náš kapitán Žúbor Michal, který nejdřív nedal penaltu, poté překopl prázdnu bránu z malého vápna a několikrát nedokázal překonat gólmana Bránic. Zaslouženě si vybojoval za svůj výkon "palec dolů"!!! I proto soupeř odešel z relativně příznivým výsledkem!!!
 Chtěl bych hlavně poděkovat vysokému počtu fanoušků, kteří nás přišli podpořit!!! DĚKUJEME :-)

post:
futsalista z ktorého snáď bude záložník neboli útočník :)

Ani v 13. kole nezaváhali první tři týmy na špici tabulky. Budkovice zdolali
D. Kounice a vedoucí Přisnotice vyhráli na hřišti Ořechova.
    Co se týče našeho utkání tak v Želešicích jsme se ujali  hned vedení. Poté jsme přidali do poločasu ještě dvě branky a pouze jednou inkasovali. Druhý poločas se  již pouze dohrával, skóre pouze kosmeticky upravil Honza  Musil, kteří byl trenérem vyhlášen i hráčem zápasu.
DĚKUJEME FANDŮM ZA PODPORU I NA VENKOVNÍM HŘIŠTI!!!

radostice : ořechov b 5:0/0:0/
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 1.4.2012

Jarní sezónu jsme začali skvěle i když po prvním poločase to na tak jednoznačný výsledek nevypadalo. Soupeř byl houževnatý běhavý. My jsme neproměnili pár šancí, i proto jsme odcházeli do kabin za nerozhodného výsledku. V druhé půlce se nám podařilo vstřelit rychlé dvě branky a pak to šlo už samo

radostice : drásov 1:0/0:0/

Odvetu s Drásovem jsme zvládli na jedničku, více jsme bojovali i měli  více šancí, kombinačný soupeř se snad zle vyrovnal s nerovným terénem. Vyhráli jsme díky brance Radima.

radostice : deblín 5:1 /1:1/

V neděli jsme  poprvé vyzkoušeli jako se hraje na přírodní trávě s drny. Čekal nás urostlý soupeř z Deblína, který byl nebezpečný ze standartních situací. Poločas skončil nerozhodně 1:1 kdy nás soupeř nejednou zmáčkl a záhraval nespočetné množství standartních situací. V druhé půlce se nám podařilo vstřelit branky a soupeř působil odevzdaně. Jednoznačný výsledek není ovšem pravým obrazem toho co se dělo na hřišti a pro hráče z Deblína je trošku krutý! Ale taky je fotbal.
    V neděli o 16:00 hod. hrajem  na San Sirotku odvetu s Drásovem. V sobotu  je brigáda sběr železa, sraz o 8:30 u Sokecu

RADOSTICE VS JUNDROV
11.03.2012 PŘÁTELÁK 5:1 /3:1/

Třetí zápas jsme  chtěli opravdu vyhrát o čem svědčilo i naše nasazení do utkání. Kluci se nabízeli, nevypouštěli žádný souboj a v útoku řádil neúnavný Pavouček, kterému sekundoval Prďa. Pavouček nasázel soupeřovi 4 branky, čím nám zajistil vítězství 5:1. Výborně zahrál i Joža a Rogalo, v obraně působil jako betonová zeď Gabo, naše nová posila.
        Další přípravné utkání odehráme v neděli 18.3. o 15:00 hod na našem hřišti na Sirotku.

RADOSTICE VS DRÁSOV
03.03.2012 PŘÁTELÁK 2:4 /2:1/

Proti Drásovu jsme nastoupili o 11 mužích bez střídání, no soupeř byl na tom stejně. Bolo otázkou kdo  z nás odpadne dřív fyzicky. Hrál se pěkný fotbal bez zákeřných zákroků, z čeho vyplývalo více prostoru na hřišti. Po 1. poločase jsme vedli 2:1 a to hrál v poli už zraněný Pavel Heloňa. V druhé půlce již soupeř přebral otěže  a přehrával nás. Zaslouženě vyhrál, ale kdyby jme proměnili  mnoho tutovek i výsledek by mohl být příznivější. Je nutné ale pochválit celý mančaft za bojovnost.
        Další přípravné utkání odehráme v neděli 11.3. o 19:00 hod v Bohunicích na umělce proti Jundrovu

RADOSTICE VS NOSISLAV
26.2.2012 PŘÁTELÁK 2:3 /2:1/

První přípravné utkání jsme prohráli. První poločas jsme odehráli  vyrovnanou partii, po kterém jsme vedli 2:1. Kdy se trefil  Chajda a Prďa. V druhé půli soupeř zvýšil důraz, my jsme odpadli fyzicky a zmohli jsme se pouze na neúnavné diskutování s rozhodčím, spojené s urážkami, na rozdíl aby jsme ukázali co umíme hrát. Samozřejmě soupeř trestal a zvrátil zapas ve svůj prospěch. Tento zápas ukázal, že je nutné  aby mančaft se dal do kupy a občas trénoval. Čest pár lidem, kteří trénují!!!
   Další přípravné utkání již tuhle sobotu 3.3. o 18:00 hod na hřišti VUT proti Drásovu.

TURNAJ V STOLNÍM TENISE

V nedelu 12. 2. 2012 o 15:00 sa odohral turnaj v stolnom tenise. Turnaju sa zúčastnilo  celkovo 6 hráčov a 4 ludia z realizačného týmu. Turnaj prebiehal v duchu fair play, konečným víťazom sa stal PRĎA. Pre kompletnú tabulku s výsledkami a umiestnením klikni tu!

/Sokol Radostice/

Ako kapitán som sa zhostil respektíve som bol určený, aby som vyzbieral přispěvky 600,-Kč / rok 2011! Sám som neveril, aké bude ťažké splnit túto úlohu. Asi niekto nechápe, že i klub 4.B triedy potrebuje na provoz futbalu nejaké lopty, teplú vodu, sekačku a benzín do nej, v zime máme k dispozícii Sokoluvňu a iné vymoženosti, na ktoré si v tuto chvílu nevzpomeniem! Jediná naša finančná  záťaž je "vysolit" 50kč/za mesiac. Pripadá Vám to ako príliš veľká investícia do svojho koníčka? Myslíte si že 50 kč/mesačně položí Váš rozpočet? Proto žádám mé spoluhráče a kamarády aby ke dni 29.1. 2011 uhradili  příspěvek 600,-Kč/za rok 2011. Kto si nepamatá či uhradil příspěvek, nech prosím klikne
tu na seznam hriešnikov
                                      Zdraví Michal!!!

RADOSTICE : NOVÁ VES  2:0 /1:0/
mistrovské utkání 29.10.2011/

Na poslední utkání jsme nastoupili v mnohem silnější sestavě jako před týdnem v Židlách! Dorazil střelec Prďa, návrat učinil Pavel Heloňa, Zdeněk Kuře a prekvapil i Humňas. Hned to vypadalo veseleji. Nastoupili jsme proti  dobře hrající Nové Vsi. Ujali jsme se vedení gólem Radima, no v závěru jsme soupeři až moc laxně umožnili několik slibných akcí, které naštěstí pro nás skončili mizernou koncovkou soupeře!!!
V druhé polovině jsme přidali ještě druhou branku /Pavel Heloňa/ a již kontrolovali výsledek. Soupeř se ukázal  jako kvalitní soupeř s rychlým přechodem do útoku!

ŽIDLOCHOVICE : RADOSTICE 1:1 /0:1/
/mistrovské utkání 22.10.2011/

V Židlochovicích jsme nastoupili v oslabené sestavě a jako jediný náhradník  byl  samotný trenér! Za co může vysoká marodka! Soupeř byl kvalitní zkušeně kombinoval a měl více ze hry! Paradoxně mančaft, který jako první skóroval byl radostický mančaft. Ne, že by Židlochovice měli nějakou tutovku, no bolo otázkou času kdy přijde pohroma! Stalo se tak nemasnou neslanou střelou ze 20 metrů po zemi. Popravdě remíza byla spravedlivá i když  tři body byli na dosah!!!

RADOSTICE : PŘÍSNOTICE 0:1 /0:0/ mistrovské utkání 16.10.2011/

V souboji prvního z druhým začalo aktivněji  hostující mužstvo ovšem vyloženou šanci si nevypracoval. Tutovku mohl dát Prďa, ale nastřelil pouze tyč. Byl tou souboj obran a čekalo se kdo udělá chybu. Chyba nastala cca 70 minutě kdy náš kapitán Michal Ž. ve vápně po rohovém kopu neodhlavičkoval míč do bezpečí, a soupeř měl již lehkou práci skórovat. Dále se nám už nepodařilo zvrátit stav, tlačili jsme se dopředu, no ze standartek jsme byly totálně bezzubí, což si uvědomoval asi i soupeř a klidně hru přerušil i za cenu drobného faulu! Remízový zápas skončil naší prohrou, díky jediné chybě, kterou soupeř dokázal zužitkovat.

DOLNÍ KOUNICE : RADOSTICE 1:2 /1:0/
/mistrovské utkání 8.10.2011/

Vlažný první poločas nás mohl stát cenné tři body. Nedůraz, žádný pohyb a mizerná koncovka, to jsou atributy, které nás  "zdobili" počas prvního poločasu, po kterém jsme prohrávali 1:0.
  V druhé půlce jsem museli otáčet  výsledek, již poněkolikáté v této sezóně. Soupeře jsme zmáčkli a vytěžili dvě branky. Trefil se 2x Prďa, který nám zachránil plný bodový zisk. Je nutné se  soustředit na budoucí týden, kdy na našem hřišti přivítáme zatím neporazený mančaft Přisnotic!!!

/mistrovské utkání 2.10.2011/

Úvod utkání začal pro nás výborně. Nejdřív se trefil džoglem Pavouček, poté  se technickou střelou trefil
Tomáš L.
a do poločasu ještě  skóroval Michal Ž. V závěre jsme mohli ještě inkasovat, kdy útočník hostů č.9 z malého vápna přestřelil branku a po krásném centru přes malé vápno promáchli oba dva útočníci tutové hlavičky! Do šatny jsme odcházeli za stavu 0:3 no věděli jsme že to nebude lehký.
  Ve druhé půlce mohl uklidnit situaci Michal Ž. kdy nastřelil hlavou břevno pak Bořek kdy trefil z protiútoku jenom tyč. Pak to zvonilo a hořelo  jen na naši straně. Inkasovali jsme dvě branky a závěr byl nekonečný. Soupeř nakopával míč do vápna, byl důrazný v soubojích, taky nastřelil tyč, a dvakrát se domáhal penalty, až tak vehementně, že si nechal vyloučit hráče, který jim bude v dalších kolech určitě chybět. My jsme s velikou dávkou štěstí ustáli výsledek a odnášíme si důležité 3 body!!!

RADOSTICE : POZOŘICE 4:2 /2:1/
/FAČR okresní pohár 28.9.2011/

Soupeř dorazil na naši půdu z mnoha mladýma hráči z řad dorostenců! V úvodních minutách to vypadalo, že nám soupeř pořádně naloží, byl aktivní, běhavý a v úvodu i zaslouženě vedl! No do půlky utkání jsme vedli 2:1, kdy dvakrát skóroval Prďa. Druhý poločas byl opět aktivnější soupeř, no ve finální fáze byl bezmocný. Naopak my jsme trestali, kdy Chajda po rohovém kopu se trefil hlavou! Soupeř zkorigoval po naši chybné rozehrávce na 3:2. No naše  vítězství potvrdil   Pavouček na konečných 4:2. Zápas ovlivnil tvrdý zákrok našeho stopera na hostujícího útočníka, který vnesl do utkání zbytečné emoce! Každopádně dnes nevyhrálo lepší mužstvo ale efektivnější. Mužstvo Pozořic má budoucnost  v mladých hráčích, kteří se ukázali v dobré herní kondici!!!

RADOSTICE : TROUBSKO B 6:1 /3:1/
/mistrovské utkání 25.9.2011/

Už to je snad pravidlem, že  domácí utkání v úvodu prohráváme. Jiný scénář nebyl ani v zápase s Troubskom B, kdy jsme jako první inkasovali. Po inkasovaném góle jsme ale přebrali iniciativu a dokázali jsme vsítit 6 branek a soupeři jsme již nic nepovolili. Soupeř se ukázal sympatickým výkonem, kdy bojoval až  do poslední minuty , i když výsledek byl dávno rozhodnutý!!! Více info v reportu od Milánka

BUDKOVICE  :  RADOSTICE 4:3 /1:2/
/mistrovské utkání 17.9.2011/

V neděli jsme nastoupili proti kvalitnímu mančaftu z Budkovic, no my jsme byli ti, kteří v úvodu zápasu přebrali iniciativu. Kombinovali jsme a soupeřovi jsme moc nedovolili. Za stavu 1:2, kdy se trefil Bořek a Michal z penalty, jsme odcházeli do kabin. Druhý poločas jsme taky  hráli aktivně, odměnou byl Pavoučkův třetí gól. Soupeř byl bezradný, no nakopla ho nešťastně     tečovaná střela, kterou jsme inkasovali  a tím se soupeř dostal na kontaktní branku. /2:3/ . Pak 2. minuty nato  zaúřadoval arbitr který foukl nesmyslnou penaltu, po té jak útočícímu domácímu hráčovi po čtvrté kličce utekl míč a on se teatrálně skácel k zemi. Zbytek zápasu doprovázelo mnoho zákeřných střetů z obou stran, což slavný arbitr nezvládl, a další branku jsme inkasovali po srážce dvou útočníků s našim gólmanem.
    To že "arbitr" nezvládl /či úmyslně neboli neschopností/ závěr utkání, neomlouvá naši pasivitu a nezodpovědnost. Více jsme mluvili a co je horší, místo povzbuzení jsme se zbytečně dohadovali. Chybělo nám srdíčko, za co se omlouvám divákům, kteří nás přišli podpořit. Je až neuvěřitelné jak posledních 20 minut dokáže zpackat dobrý herní projev celého zápasu. V závěru bych chtěl vyzdvihnout výkon Bořka, který jezdil do poslední minuty!!!

RADOSTICE  :  ŘEZNOVICE B 2:1 /1:1/
/mistrovské utkání 11.9.2011/

Po druhé jsme se ukázali na domácí půdě v této sezóně. Řeznovický mančaft vůbec nebyl marný a po šikovně zahraném dlouhém outovém vhazování nám vstřelili branku. Nám se podařilo vyrovnat Chajdovou střelou k tyči, kterého uvolnil Pedál. Jako "kat" se opět představil Pavouček.  Soupeřovi se už v závěrečním tlaku vyrovnat nepodařilo!Děkujeme všem divákům za podporu!!

M. BRÁNICE B :  RADOSTICE 1:7 /0:2/
/mistrovské utkání 03.9.2011/

Prvý krát v této sezóně, kdy měl trenér na lavičce pouze jednoho náhradníka. Na této skutečnosti se podílel fakt, že se nám oženil náš spoluhráč Pavel Heloňa. Touto cestou želáme všechno dobré!!!
   Utkání jsme zvládli, i když ve hře bylo mnoho nepřesností a koncovka byla buť katastrofální aneb domácí gólman se vytáhl před našima fanouškama.  Našima píšu doslova bo mimo organizátorů bránického fotbalu tam nebyla ani noha, tak jsme se cítili ako na domácím hřišti! Rád bych pochváli strelecky produktivního Prďu, který nasázel  čtyři branky. Více se dozvíte v reportu od Milánka.

TRÉNINK POUZE VE ČTVRTEK!!!

Trénujeme pouze ve čtvrtek, od 18:00 hod. Opakovaně žádám, kdo neuhradil členské příspěvky 600,-Kč ať tak ve čtvrtek učiní!!! Děkujem.

DĚKUJEME SPONZOROVI:
KŘÍVANEK ZBYNĚK
ZA SPONZORSKÝ  DAR, a úpravu okolí hřiště!!!

Za úpravu časomíry!!!

RADOSTICE : ŽELEŠICE B 3:3 /1:2/
/mistrovské utkání 28.8.2011/

Utkání začalo jako v minulé sezóně pro nás nepříznivě. Prvních 20 minut jakoby se nám nechtělo běhat, nestáli jsme u soupeře a ten nás trestal! Naštěstí Aťa opět čaroval, a zachránil nás od fiaska. V útoku na sebe upozornil "kat" Pavouk, který se trefil v zápase  dvakrát. Drtivý tlak v závěre nám pomohl ke srovnání, a zasloužené remíze s kvalitním soupeřem! Více o utkání se dozvíte v reportu od Milánka!!!

Branky: Smejkal /Dvořák/, Smejkal /Dvořák/, Dvořák

OŘECHOV B : RADOSTICE 1:7/1:0/
/1. mistrovské utkání 21.8.2011/

V prvním mistrovském utkání jsme si poměřili sily se sousedním Ořechovem B. Utkání začalo svižně, hrálo se  nahoru a dolů, no do vedení se ovšem dostal soupeř. To bylo ovšem vše co v průběhu utkání soupeř ukázal. Více se dozvíte v reportu od Milánka!!!!
Branky/asistence/: Heloňa /Tvarůžka/, Žúbor M./pen./ Dvořák /Urban/, Heloňa /Tvarůžka/, Loder /pen./, César /Loder/, Dvořák /Urban/.

RADOSTICE vs PŘÍBRAM 1:0/1:0/
/FAČR okresní pohár 07.8.2011/

V neděli jsme se utkali s Příbramí. Soupeř nebyl vůbec v špatné kondici. Ze začátku jsme měli mírnou převahu, z které jsme vytěžili branku Pavoučka. No posledních 15 min, prvního poločasu jsme se nemohli vymanit z naší půlky. Soupeř hrozil dlouhýma autami, z kterých nastřelil dvakrát   brankovou konstrukci. Soupeř byl důrazný v napadání a občas jsme si to v obraně komplikovali sami.
V druhé půlce góly nepadali i když soupeř hrál na tři útočníky!  Za zmínku stojí  neproměněný nájezd Prďu a výborný zákrok soupeřového gólmana, který vyškrábl Chajdovu dělovku do vinklu!

DRÁSOV VS RADOSTICE 6:2/3:1/
/přátelské utkání 04.8.2011/

Včera jsme se popasovali s mančaftem, který  bol nad naše sily.
Z nepochopitelných důvodů se nedostavil gólman Aťa a tak jsme museli povolat do brány Vaška. Tým nechci napsat, že za góly může gólman. Přepadali jsme v obraně, soupeř se výborně pohyboval směrem dopředu, měnil pozice a přečísloval nás. V úvodních 10 minutách jsme prohrávali 3:0!

Po studené sprše jsme i my začali vystrkovat růžky, a bylo vidět že i soupeř má mezery v obraně. Dokázali jsme je potrestat po sérii rohových kopů, kde se k dorážce dostal Angelo/new posila/  a tvrdou střelou k tyči skóroval.
   Do druhé půlky jsme vstoupili mnohem živější. Pavoučka jsme vysunuli  na hrot a byly jsme o 70% nebezpečnější. Pavouk zužitkoval pouze jeden z mnoha nájezdů. Pavoukův kontaktní gól byl však poslední trefou našeho týmu. S přibúdajícím časem jsme ztráceli sily a přikláněli se k nesmyslnému diskutování s rozhodčím a soupeřem.

Soupeř nám na oplátku vstřelil ještě tři branky a dal nám za vyučenou.  Chci poděkovat všem hráčům za bojovnost a sebezapření. Bo na začátku přípravy s tak kvalitním soupeřem si mnozí sáhli na dno. Je smutné, že možná fotbalovější hráči, kteří by mohli být nápomocní nemají zájem podpořit v přípravě kluky!!! Azda s pocitem, že budou hrát v základu na to kašlů!!!
Spomeniem golmana Aťu, Bořka, Tomáš L., Humňas, Staňa!!!
Zraněný Šnek byl alespoň jako podpora na lavičce s Fans!

ČTVRTEK 04. 08. 2011
/02.8.2011/

Ve čtvrtek sraz u Sokecu o 16:30, odjezd je v 16:45. Hrajeme s Drásovem a ne s Deblínem, jak bylo předem domluveno. Důležité pro lidičky kteří nebyli dnes na trenále!!!

Radostice vs Cvrčovice
/31.7.2011/

Cvrčovický mančaft bol viditelně připravenějším týmem. Byli aktivní, kombinovali a hrozili rychlými akcemi! My jsme byli zase efektivnější! I napriek tomu, že nám ke konci došla pára, výsledek zůstal příznivý v náš prospěch, a to i díky mizerné koncovce cvrčovických a díky Aťovými zázračnými zákrokmi v brance!
branky: rogalo 2x, prďa 2x, jóža 1x

důležité:
První trenál začne v uterý
2.8.2011 o 18:30, neomluvení platia pokutu 30Kč, omluvení: znamená to, aby trenér věděl minimálně 3 hod před trenálem, kolik hráčů se mu sleze na tréninkl!!!

ROZPIS PODZIM 2011

Rozpis podzimu: pro tabulku klikni tu!!! Zahajujeme zápas v Ořechově v neděli 21. 8 . 2011 o 10.30 hod.

PŘÍPRAVA HOLKY HORNÍ HERŠPICE    /30.7.2011/

Po krátké přestávce jsme se opět dostali poprvé na hřiště. Poměřili jsme si síly proti ženám z Horních Heršpic. Úvodních 20minut bylo v naši režii, holky měli azda až příliš velký respekt. S plynutím času se hra vyrovnávala a v závěru holky dokonce přebrali iniciativu. Zápas skončil pro nás vítězně 9:5.

LETNÍ PŘÍPRAVA

Přípravu zahájime 31. 7. 2011 o 15:00hod na Sirotku. Přátelské utkání s Cvrčovicemi. Poté trénink v úterí 2.8. o 18:30hod. Je vhodné dorazit  min. 10 minút předem, ať jsme na trénink včas  nachystaní! Trénuje se dvakrát týdně /út a čt/ + nějaký přátelák o víkendu. Dalšíí přátelák odehráme ve čtvrtek     4. 8. 2011 o 17:30hod v Deblíně. Veškeré informace o přípravě se dozvíte v tabulce "letní příprava!