16. 8. 2020 17:00 Radostice : Babice u R. 8:4 /6:1/

Střelci : Macalík Michal 5x, Večeřa Václav, Kozel Jan, Žúbor Michal(p).

BALOTELLI sestřelil BABICE pěti banány! V PRVNÍM DOMÁCÍM ZÁPASE VÍTĚZÍME 8:4 💪!TJ Sokol RadosticeTJ Sokol Babice u Rosic 8:4 (6:1)Branky: 4. Macalík Michal, 6. Macalík Michal, 7. Macalík Michal, 30. Večeřa Václav, 39. Macalík Michal, 44. Macalík Michal, 67. Kozel Jan, 78. Žúbor Michal (pen.) – 28. Vognar Petr, 59. Jurda Patrik, 66. Jurda Patrik, 85. Horníček Tomáš Sestava Radostic:Zdeněk Kuře – Vašek Večeřa, Michal Žúbor, Jožka Žúbor, Pavel Sádlík – Kuba Johaník, Martin Smíšek (70. Vojtěch Musil), Honza Kozel, Filip Krubl (Jirka Kadlec jun.) – Andrej Mižigár, Michal Macalík (63. Tom Veselý)⚽️1. poločas:Kdo v neděli přišel na San Sirotek, ten neprohloupil. Dobré pivko, klobása z nové udírny a především divácky atraktivní zápas, ve kterém padl tucet branek 😲😲.Spoluhráči zdravě nahecovaný Michal Macalík alias Balotelli nastoupil do utkání ve velkém stylu. Již v 7. minutě po jeho rychlých protiútocích a asistencích aktivního Andreje Mižigára to bylo 3:0 ⚽️⚽️⚽️. 🥊 Nutno poznamenat, že v brance nastoupil místo zraněného Luďka Drápala, za normálních okolností v poli hrající, Zdeněk Kuře. A nevedl si špatně. Překonal ho až v 28. minutě dalekonosnou ránou hostující Petr Vognar. Na domácí straně přišla paráda ve 30. minutě, kdy po rohu a vzdušném souboji v šestnástce míč propadl až k Vaškovi Večeřovi, který nádherným halfvolejem poslal míč k levé tyči hostujího brankáře. Dále pak měl apetit Balotelli, který oproti jiným zápasům předvedl tolik potřebný klid v koncovce. Do přestávky se trefil ještě 2x a tak se do kabin odcházelo za tenisového stavu 6:1.⚽️ 2. poločas:V druhém dějství domácí tým ještě více otevřel hru z čehož profitoval v 59. a 66. min. babický Patrik Jurda. Následně Radostice hrozily ze série rohových kopů a závarů po nich.Na 7:3 pak zvýšil Honza Kozel, který klasicky projevil svoji obratnost a po zpracování dlouhého pasu na prsa dokázal následně poslat míč kolem brankáře. V druhé půli operoval na pravé straně záložní řady krajánek Jirka Kadlec junior, který dokázal vybojovat 2 pokutové kopy. V prvním případě, jej složil hostující obránce ve stylu Františka Koudelky z STS Chvojkovice-Brod 🥋😆 Penaltu však Kuba Johaník zahodil 🙁V druhém případě kapitán Míša Žubor poslal brankáře na druhou stranu a pokutový kop proměnil 😉. Hosté ještě kontrovali v 85. min. Tomášem Horníčkem.Tentokráte ofenzivní činnost obou týmů jasně převládala nad defenzivou. Z podobných divokých výsledků asi trenéři nebudou mít radost, na druhou stranu, co víc si z pozice fanouška přát než podobnou divokou přestřelku.Dík patří domácím fanouškům, kteří si tradičně užívali utkání především za brankou u kiosku. Velmi početná návštěva dorazila také z Babic a opět hnala své borce kupředu , tentokráte to však na domácí nestačilo👏