3.11. Radostice : Vysoké Popovice 4:1 (3:1)

Střelci : Macalík Michal 3x, Kozel Jan,

V posledním zápase podzimní části sezóny jsme se střetli s druhým týmem tabulky – Vysokými Popovicemi.

Hosté na začátku potvrzovali roli favorita. Ujali se vedení už v 7. minutě, když po nedůrazném odkopu Vaška se do míče opřel Hudec a proti jeho střele z voleje Luďa neměl šanci – 0:1. Ve 14. minutě se po střele Rouse zatřáslo břevno naší branky. Dvacet minut nás hosté tlačili, ale do větších šancí se nedostávali. Tak jsme to zkusili my. V 25. minutě Tom perfektní přihrávkou vysunul Balotelliho a ten prostřelil Pouchlého. O dvě minuty později byl před velkým vápnem faulován Honza, sám se postavil k trestnému kopu, skvěle obstřelil zeď a dostal nás do vedení – 2:1. Čtyři minuty před přestávkou Honza poslal do úniku Balotelliho a dokázal nevídané – proměnil i druhý svůj samostatný únik – 3:1.

Do druhého poločasu nastoupili hosté s odhodláním zvrátit pro ně nepříznivý stav. Míč byl převážně na jejich kopačkách, ale kombinace k šancím nevedla. Naopak my jsme hrozili z rychlých protiútoků. V 67. minutě obešel Balotelli dva obránce, ale sám před brankářem odmítl hattrick. Ten ale přesto zkompletoval v 83. minutě, když jej Zdenál vybídl přihrávkou za obránce a Balotelli uzavřel skóre zápasu i celého podzimu.

Díky obětavému výkonu jsme favorita vysoko porazili a získali jsme cenné tři body.