20. 10. 2019 14:30 hod. Radostice : Senorady

📅Radostice 1:3 Senorady

⚽️Střelec : Honza Kozel

1️⃣V neděli nás čekal neoblíbený soupeř ze Senorad. V 9. minutě z pravé strany poprvé nebezpečně centruje Honza Paseka do vápna ale Jožovu hlavičku gólman chytá. O minutu později šla naše střela metr vedle. Tlak hostů v 15 minutě skončil střelou po zemi mimo naši branu. V 19 minutě hosté vystřelili spíš z nouze, Luďa střelu do prostřed chytá. Ve 21 minutě hosté střílí gól, po rohovem kopu skoruje hlavou nepokrytý útočník 0:1. 23.minuta Joža se mezi 2 obránci dostal k hlavičce ale ta šla nad. 25. minuta a parádní kombinace Martina a Honzy Kozla kterou Honza Paseka zakončuje mimo. 26. Jožova střela po závaru před hostující svatyní šla mimo. 27.minuta Kubova střela z voleje šla do šibenice ale gólman parádním zákrokem vyráží na roh. Rozhodčí nám 2x po sobě píská faul bohužel pokaždé byl náš hráč ve výhodě kdy by jsme šli do přečíslení ale sudí nám výhodu nepouští. 32.minuta, faul na Kubu – střelu z přímáku vyrazil brankář z šibenice na roh. 36.minuta hosté po kombinaci na naši půlce střílí gól 0:2. 40.minuta, hostům jsme gól přímo darovali, Chajda nahrává zpětně Luďovi, ten při rozehrávce podkluzuje a nahrává hostujicimu útočníkovi který na podruhé proměňuje 0:3

2️⃣ 58.minuta vstřelujeme gól po faulu na Kubu z trestného kopu proměňuje Honza Kozel nádhernou střelou kolem zdi 1:3. 69.minuta střelu Chajdy gólman sráží mimo. V 87.minutě se hostující útočník dostal do samostatného úniku, našemu gólmanovi nasadil jesle, no přes něj už neprošel, Luďa ho srazil k zemi a sudí píská. Jenže ku podivu většiny zúčastněných nepíská penaltu ale přímý kop pro Radostice. Ještě k tomu dostává Senoradský útočník žlutou kartu za herecký výkon 🤷🏼‍♂️. Tady to nebylo správně.

🔜 Příští zápas nás čeká Zbraslav B tak snad se konečně dočkáme bodu.