Pátek 19. 4. 2019 v 10:00 hod. Lažánky vs. Radostice 2:0 /1:0/

REPORT:

Zápas s Lažánkami jsme odehráli na hřišti v Kuřimi. V prvním poločase byli domácí aktivnější. První šanci jsme si vypracovali my. V 25. minutě Joža uvolnil Dominika, který šel sám na brankáře,ale přestřelil. Domácí byli produktivnější. Ve 31. minutě dostal ideální přihrávku mezi naše obránce Juračka a nedal Luďovi šanci- 1:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji my. Hned ve 46. minutě poslal Dominik do šance Filipa, ale ten branku přestřelil. Vzápětí byl v šanci Kuba, ale ani on branku netrefil. V 53. minutě se sám před brankářem objevil Martin, ale Hrbáček jeho střelu srazil na roh. Byla to za celý zápas jediná střela, kterou musel Hrbáček likvidovat. Na druhé straně opět udeřili domácí. V 56. minutě utekl po pravém křídle Dvořák a přihrál před branku Blažkovi, pro kterého nebyl problém zvýšil vedení domácích. Do další šance se dostsl v 60. minutě Urbánek, ale Luďa výborně zasáhl. Naopak korigovat naši porážku mohl v 75. minutě Filip po samostatném úniku, ale opět branku netrefil. Poslední šanci měl v 90. minutě Tučniak, ale míč z jeho hlavy jen líznul břevno. Takže jsme odjeli domů bez bodu, především kvůli neproměňování šancí.

SESTAVA:

Drápal Luděk – Tlustoš Patrik, Kuře Zdeněk, Veselý Tom, Večeřa Václav – Krubl Filip, Smíšek Martin, Ryšavý Bohdan, Johaník Jakub – Žúbor Jozef, Dostál Dominik

STŘÍDANÍ:

59´Ryšavý Bohdan – Smejkal Roman
61´Kuře Zdeněk – Žúbor Michal